XP-605 і ПЗК із чорнилами OCP.

Опубликовано: 29 января 2015
1

Доброго дня. Декілька тижнів придбав мфу. Половину оригінальних картриджів використав і встановив ПЗК Расходка. Чорнила OCP. Встановив згідно з інструкцією на сайті плюс дзвонив у підтримку, щоб не зробити помилку. Пару днів відкинув на стабілізацію, вихід можливих повітряних кульок і таке інше. Що маю на цей момент. Постійні прочистки через пропадання дюз. Помітна полосатість, яка з'явилась спочатку в режимі фото, а потім і на RPM. Скоро прийдеться Купувати коди памперсів. Калібровка головки штатними засобами не допомагає. Що порадите?

 • 1
  PACXODKA PACXODKA PACXODKAPACXODKA PACXODKA PACXODKA29 января 2015 12:23#

  Добрый день Александр. Полосят все картриджи, или какой то один? Остаются ли кляксы на бумаге при печати? Что показывает тест дюз сразу после прочистки и после простоя/печати?

  • 1
   Олександр УстименкоОлександр Устименко29 января 2015 17:09#

   Декілька невеликих плям було, коли друкував калібровку головки. Картриджі закриті, після прочистки тест нормальний, але полосатість присутня і на rpm. Враховуючи свій невеликий досвід в 8 років з снпч, я в ступорі. Можливо, прошивку треба відкотити, але не можу знайти. Після оновлення, здається, почалося.

   • 1
    Олександр УстименкоОлександр Устименко3 февраля 2015 16:00#

    Звернувся за допомогою на ресетерс, ось що Юха відповів на мої скани.

    http://resetters.ru/index.php?showtopic=38869&st=2...

    • 1
     МастерМастерподдержка3 февраля 2015 16:20#

     Добрый день Александр. Мы уже целый консилиум собрали по Вашему принтеру.

     Итак Тест дюз, идеальный. А вот отпечаток у Вас, рванный. Это не полошение, скажите, в новый принтер, Вы установили и отработали установочные (SETUP) картриджи? Такое ощущение, что из ПГ не вымыт заводской герметик... Что должны были сделать оригиналы идущие при покупке картриджа с надписью SETUP. Установите оригиналы и выработайте их до конца. Таким образом очистите печатающую головку от заводского герметика.

     • 1
      Олександр УстименкоОлександр Устименко4 февраля 2015 20:27#

      Дякую за відповідь, пане Майстер. Все зрозумів. Рідні картриджі виїздив на 50-70%. Тепер використав вже майже 40% набору ОСР. На жаль, в основному, на прочищення. :( Сьогодні зранку в черговий раз заправив картриджі, два рази прочистив і пішов на працю. Ввечері перевірив і дуже зрадів: практично немає явних дефектів! Здається, трохи блакитний не слухається, але це вже великий прогрес! Якщо так і далі буде, можна миритися. В чому була справа - поки що незрозуміло. Єдине, що я зробив не так, як ви мені радили, це заповнив картриджі повністю, під зав'язку. Але навряд чи в цьому справа. Якщо є така можливість, гляньте, будь ласка, мої дюзи і скан таблиці "miraus" на www.ex.ua/378350682224

      Сюди маленькі скани викладати немає сенсу, тому, що практично нічого не видно, а великі вилазять за межі форуму, що є не зовсім гарно. Ще раз вам дякую за увагу до клієнтів.

 • 1
  1 февраля 2015 16:16#

  Добрый день. Недавно у Вас приобрёл ПЗК на Epson XP-605. После замены напечатал около десятка фото и МФУ перестало распознавать катридж чёрный фото. Как можно решить проблему?

Добавить ответ

Чтобы добавить комментарий, зарегистрируйтесь или войдите

Contacts
Our address:
Днепр, ул. Строителей 14 б
Заказ онлайн 24/7