Картридж чорного пігмента

Олександр Устименко
1
Последнее обновление: 29 апреля 2015
Есть решение

7 січня 2015 купував у вас XP-605, ПЗК, чорнила ОСР. Все було добре, але здається, потік картридж чорного пігменту. Симптоми: документів не друкую, а ці чорнила закінчуються першими. В капі калюжа, тест дюз на пігменті практично відсутній, прочищення не допомагає. Якщо вибрати з капи калюжу, одразу з'являються дюзи пігменту, але на другий день знову пропадають. Тільки сушіння дюзи тампонами дає тимчасовий ефект. Пробував заклеїти повітряні отвори на картриджі - не допомагає. На заміну картридж?

4 ответа

 • 1
  Мастер  
  поддержка

  29 апреля 2015 12:37 Решение

  Добрый день. Скажите у Вас в комплекте с картриджами была инструкция?

  Если нет, вот она:

  В пункте 5 указаны объемы чернил для этих картриджей.

 • 1
  Мастер  
  поддержка

  26 апреля 2015 07:54

  Добрый день, давайте посмотрим на Ваш картридж. У нас было несколько модификаций этого картриджа.

  Достаньте пожалуйста картридж из принтера, заправьте его и отправьте фото картриджа в том виде в котором ставите в принтер, и при которых он льет чернила. Спасибо. Фото нужны сверху и сбоку.

  • Через тиждень картридж буде порожній, хоча друкувати і не буду. Спочатку я заправляв тільки камеру з наповнювачем, потім пробував заправляти повністю. Різниці немає. До речі, чорнила присутні не тільки в капі, але і на роликах і між ними. На папері інколи є чорна нерівна смуга. Ролики теж протираю, але це ненадовго. Якщо у вас є в наявності такі картриджі, повідомте.

   1
 • 1

  Чорнильна смуга, яка інколи з'являється на папері:

  Ось тест дюз одразу після заправки картриджа і чищення. Тільки зменшення кількості чорнил в капі за допомогою тампонів відкриває тест дюз. До речі, на чорному фото-картриджі вже теж з'вилися дві порожні дюзи і ніякі прочищення не допомагають. Підозрюю, що це висять краплі пігментних чорнил на голівці в тому районі.


  • Мастер Мастер 
   поддержка

   27 апреля 2015 17:34

   Добрый день. В картридж заправляется 6 мл чернил. Все лишнее будет вылито на бумагу или в принтер. Вы переливаете чернила. Камера без наполнителя буфер. И должна быть пустой.

   1
 • 1

  Дякую за відповідь. Але рівень чорнил донедавна не впливав на роботу. Потік тільки пігмент. Більше того, на ютьюбі десятки, якщо не сотні, відео про заправку ПЗК ХР605. ВСІ заливають чорнила ПОВНІСТЮ, незалежно від марки картриджу і ніде немає ЖОДНОЇ згадки про 6 мл. Можливо, ваші ПЗК мають певні особливості, тоді вкажіть їх марку. Хотілося б побачити саме фабричну інструкцію по їх заправці. Ще раз дякую. З повагою до вас.

Добавить ответ

Чтобы добавить комментарий, зарегистрируйтесь или войдите
Вверх