0
0
phone-icon
+38 (068) 03 93 222 Замовити дзвінок

Скидання рівня чипа Canon MC-31 для Canon iPF TM-200, TM-205, TM-300, TM-305 Maintenance Cartridge (1156C005)

Відгуки:
(0)
 • Виробник: ТМ
 • Код товару: Re-MC-31
 • Артикул: Re-MC-31
 • Наявність: Є в наявності
250 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
 • Огляд товару
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Програмне скидання рівня відпрацьованого чорнила в картриджі відпрацювання Canon MC-31 для Canon iPF TM-200, TM-205, TM-300, TM-305

Існує багато свідчень того, що скидаючи "памперс" на самому плотері (в сервісному меню, або відключаючи стеження за рівнем чорнила) запускається відкладений процес блокування друкуючої головки, після цього плотер уважніше стежить за вбудованим тестом друкувальної головки. І при певному пороговому значенні блокує цілком робочу друкувальну голівку. Фізичне скидання рівня чипа в нашому сервісі - гарантує, що ця процедура не буде запущена. Плотер впізнає картридж відпрацювання як новий.

Програмне обнулення рівня переповнення картриджа Canon MC-31 на нашому обладнанні. Дозволить використовувати чіп повторно до повного переповнення. Скидання рівня може здійснюватися необмежену кількість разів, вашим завданням буде лише фізичне очищення наповнювача в картриджі від залишків чорнила (мийка та просушування наповнювача).

Для скидання рівня чорнила необхідно надсилати нам чіп. Терміни готовності та відправлення – у день отримання. Ми відправимо чіп того ж дня, коли й отримаємо. Нема потреби відправляти весь контейнер, достатньо відправити майданчик із чіпом. Процедура скидання:

 1. Надсилання чіпа картриджа відпрацювання до нашого сервісного центру (дані повідомляє менеджер при обробці замовлення)
 2. Рівень відпрацювання скидається у стан 100% (порожній контейнер)
 3. Надсилання чіпа замовнику

Ви отримаєте чіп готовий до ще одного циклу роботи у плотері.

Для чого це все необхідно: позбавляє власника плотера від купівлі нового коштовного картриджа відпрацювання. І дозволяє значно економити на заміні лотка відпрацювання. Дозволяє використовувати місткість для відпрацьованого чорнила (Maintenance Box / контейнер-картридж технічного обслуговування) Canon MC багаторазово і значно економити на купівлі витратних матеріалів.

Скидання можливе в наступних картриджах обслуговування:

 • Maintenance Cartridge MC-31 (1156C005);

Чіп встановлюється на місце без спеціальних навичок та знань. Після заповнення лічильника в чіпі його слід знову замінити або перепрограмувати. Проконтролюйте візуально можливість картриджа відпрацьовування вбирати чорнило nf за потреби очистить його від чорнила.

Скидання можливе для пристроїв:

Maintenance Cartridge MC-31:

 • Canon imagePROGRAF TM-200
 • Canon imagePROGRAF TM-205
 • Canon imagePROGRAF TM-300
 • Canon imagePROGRAF TM-305

Також ви можете замовити новий чіп для самостійної заміни: Чип картриджа Canon MC-31 Maintenance Cartridge (1156C005)

imagePROGRAF TM-200, imagePROGRAF TM-205, imagePROGRAF TM-300, imagePROGRAF TM-305

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Профілювання принтера

Якщо під час друку Ви використовуєте чорнило не оригінального виробництва або фотопапір не зі списку рекомендованих, і помічаєте, що на відбитках з'явився паразитний відтінок (зелений, синій, червоний і т.д.), необхідно профілювати принтер. Для отримання максимального ефекту від Вашого пристрою, рекомендуємо замовити побудову колірного профілю в нашій лабораторії.

Замовити ICC профайл