0
0
phone-icon
+38 (068) 03 93 222 Замовити дзвінок

Перезаправні картриджі ПЗК для HP Designjet T525 (HP 711)

Відгуки:
(0)
 • Виробник: ТМ
 • Код товару: Re_T525
 • Артикул: Re_T525
 • Наявність: Є в наявності
1 760 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Перезаправні картриджі
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)
 • Схожі товари

Комплект перезаправних картриджів для плотера HP Designjet T525

Комплект перезаправних картриджів (ПЗК/ДЗК) для HP Designjet DJ T525 дозволяє дійсно знизити вартість друку, необхідність купувати дорогі оригінальні картриджі відпадає. Залишаються витрати на недорогі, в порівнянні з оригінальними картриджами, чорнило сторонніх виробників.

Чипи не обнуляються. Відпрацьовують перший цикл і далі апарат вважає картриджі порожніми, але друк можна продовжувати. Коли рівень чорнила по лічильнику дійде до нуля і принтер видасть попередження, слід погодиться з ним (натиснути ОК), відключивши цим стеження за рівнем чорнила. Далі можна вільно продовжувати друкувати, але за рівнем чорнила в картриджі доведеться стежити самостійно (щоб не допустити фізичного спустошення).

Не оновлюйте прошивку плотера. Це з малою часткою ймовірності принесено нововведення або інші позитивні зміни в програмне забезпечення, але напевно внесе зміни до системи розпізнавання картриджів і Ваш плотер перестане розпізнавати будь-які витратні матеріали крім оригінальних HP.
Чіпи картриджів уразливі через те, що в друкуючих головках 711, 953, 950/951, 932/933 контроль чорнила подвійний - по електронному лічильнику (видний на екрані, але після закінчення лічильника можна використовувати картриджі й далі, натиснувши ОК у вікні попередження) та за датчиком наявності чорнила (якщо за цим датчиком чорнила немає - принтер не друкуватиме). Якщо вставити порожню СБПЧ або ПЗК, пропустити заправку, будь-яким іншим чином створити проблему з надходженням чорнила в плотер або використовувати неякісне чорнило, помилка датчика, що повторюється, може заблокувати чіпи (принтер перестане "бачити" картриджі), тому гарантія на них не поширюється (чіпи можна купити окремо поштучно). Користувачам слід стежити за рівнем заповненості ПЗК, СБПЧ та перезаправлених оригінальних картриджів.

Підходять для встановлення на плотерахHP DesignJet:

 • T525 24" / 610 мм (5ZY59A)
 • T525 36" / 914 мм (5ZY61A)

Кожен картридж є порожньою місткістю зі спеціальним отвором для заправки чорнилом. У картриджі є фільтр тонкого очищення, що забезпечує захист друкувальної головки від можливого засмічення. При акуратному використанні таких картриджів вони зможуть прослужити довше ресурсу самого принтера, тому що не мають поролону, який з часом втрачає свої властивості утримувати потрібну кількість чорнила.

Порядок використання:

 1. Вийняти штатний картридж із принтера..
 2. Заправити картридж чорнилом потрібного типу через спеціальний отвір. Інструкція із заправки картриджа розміщена за посиланням: Інструкція із заправки ПЗК HP932/933, HP950/951, HP953, HP711 и др
 3. Встановити в принтер картридж, що дозаправляється..
 4. Після того, як рівень чорнила на статус монітора принтера знизиться - необхідно витягти картридж із принтера та повторити процес заправки картриджа.
 5. Картриджі всіх кольорів працюють аналогічно.

Комплект складається з 4 чорнильниць (прозорий корпус, внутрішній клапан, з чіпами):

 • Аналог HP 711 Cyan (голубий) - об'єм ~ 20 мл. з чипом,
 • Аналог HP 711 Magenta (пурпурний) - об'єм ~ 20 мл. з чипом,
 • Аналог HP 711 Yellow (жовтий) - об'єм ~ 20 мл. з чипом,
 • Аналог HP 711 Black (чорний) - об'єм ~ 70 мл. з чипом.

Продаються без чорнил, з "вічними" чіпами (рівень чорнила не показують, друк не блокують, обнулення не вимагають), набір 4 штуки. Легко заправляються за допомогою звичайних аптечних шприців (не йдуть у комплекті).

Щоб чіп картриджа служив максимально довго, необхідно перед використанням альтернативних картриджів блокувати датчик наявності чорнила (ІНСТРУКЦІЯ)

Гарантія на дані ПЗК – 3 місяці!

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ЗАПРАВКИ ПЗК HP932/933, HP950/951, HP953, HP711 Й ІНШ.

Характеристики
Товар
Тип товару Перезаправні картриджі
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Профілювання принтера

Якщо під час друку Ви використовуєте чорнило не оригінального виробництва або фотопапір не зі списку рекомендованих, і помічаєте, що на відбитках з'явився паразитний відтінок (зелений, синій, червоний і т.д.), необхідно профілювати принтер. Для отримання максимального ефекту від Вашого пристрою, рекомендуємо замовити побудову колірного профілю в нашій лабораторії.

Замовити ICC профайл