0
0
phone-icon
+38 (068) 03 93 222 Замовити дзвінок

Картриджі Canon imagePROGRAF TM-200 перезаправні

Відгуки:
(0)
 • Виробник: ТМ
 • Код товару: Re-Can-TM-200
 • Артикул: Re-Can-TM-200
 • Наявність: Є в наявності
1 960 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Перезаправні картриджі
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Багаторазові картриджі ПЗК для Canon imagePROGRAF TM-200 без чіпа. Комплект 5 штук.

Переваги ПЗК, що продаються нами:

 • Великий об'єм картриджа. Як наслідок, рідше необхідно зупиняти друк для дозаправки картриджів. Об'єм картриджа 130 ml - це більше ніж місткость СБПЧ, й дозволить рідше зупиняти друк навіть за дуже великих навантажень на плотер.
 • Гарантія 6 місяців.
 • Прозорий картридж. Картридж виконаний із напівпрозорого пластику, що дозволяє візуально контролювати рівні чорнила. Вам не потрібно чекати, коли плотер почне гірше друкувати або "в сліпу" дозаправляти картриджі перед великими тиражами.

Перезаправний (дозаправний) картридж для плотера Canon imagePROGRAF TM-200 має універсальний пластиковий корпус з гніздом для встановлення оригінального чіпа - його можна використовувати багаторазово, він не блокує друк після відключення стеження за рівнем чорнила. Чіп із картриджа необхідно виймати разом із пластиковим тримачем. Після виймання закріпити за пластиковим кожухом картриджа в тому ж положенні, що і в оригінальному картриджі.

Картриджі не обов'язково міняти комплектом, можуть працювати з оригіналами.

Перезаправні картриджі (ПЗК/ДЗК) аналогічні оригінальним чорнильницям PFI-120/320 мають реальний об'єм 130 мл і виготовлені з прозорого пластику.

Комплект постачання:

 • 1 x PFI-120, PFI-320 Чорний матовий 130ml картридж, що перезаправляється - використовується оригінальний чіп з пластиковою підкладною
 • 1 x PFI-120, PFI-320 Чорний фото 130ml картридж, що перезаправляється - використовується оригінальний чіп з пластиковою підкладною
 • 1 x PFI-120, PFI-320 Блакитний 130ml картридж, що перезаправляється - використовується оригінальний чіп з пластиковою підкладною
 • 1 x PFI-120, PFI-320 Рожевий 130ml картридж, що перезаправляється - використовується оригінальний чіп з пластиковою підкладною
 • 1 x PFI-120, PFI-320 Жовтий 130ml картридж, що перезаправляється - використовується оригінальний чіп з пластиковою підкладною

Використовується у наступних плотерах:


 • ✅ Canon imagePROGRAF TM-200
 • ✅ Canon imagePROGRAF TM-205
 • ✅ Canon imagePROGRAF TM-300
 • ✅ Canon imagePROGRAF TM-305

Порядок використання картриджа.

Дані картриджі поставляються без чіпів, у роботі використовуються чип оригінального картриджа. Чип не показує рівень чорнила, але при цьому не блокує друк, стежити за залишком чорнила необхідно візуально (корпус картриджа прозорий).

Заправка картриджа чорнилом:

 1. Розташуйте картридж вертикально.
 2. Відкрийте заправний отвір (зверху картриджа, закритий пробкою).
 3. За допомогою лійки, шприца або безпосередньо з пляшки залийте чорнило в картридж. Рекомендується заправляти приблизно 90% від загального об'єму картриджа.
 4. ВАЖЛИВО: Закрийте заправний отвір картриджа перед встановленням у плотер.
 5. ВАЖЛИВО: Не заправляйте картриджі в плотері, виймайте картридж перед заправкою.

Після заправки на ПЗК необхідно встановити чіпи.

Заміна чипа Canon TM-200, TM-205, TM-300, TM-305

Якщо чіп з оригінального картриджа (3) витягнути разом із тримачем (2), то тримач чіпа з комплекту ПЗК (5) можна не використовувати. Зверніть увагу, що тримач чіпа (2) повинен встановлюватися так, щоб сторона з чіпом (3) була спрямована назовні, а контакти у бік штуцерів. У корпусі для встановлення чіпа необхідно зняти нижню частину картриджа (1), віджавши клямки по периметру, і вкласти тримач (2) з чіпом (3) у спеціальний паз.

Чипи даних принтерів здатні відображати рівень чорнила лише один цикл. Тобто лічильники один раз відраховують витрати чорнила від 100% до 0%, і принтер забороняє продовження друку, повідомляючи про необхідність замінити картридж. Але коли лічильник досяг нульової позначки, його можна відключити (див. нижче). Варто звернути увагу на те, що перед відключенням лічильників потрібно обов'язково встановити заправлені картриджі, щоб при посиленому прокачуванні (обов'язкова, автоматична, сервісна процедура) принтер не закачав у систему подачі чорнило повітря (це призведе до погіршення якості друку та може призвести до виходу з ладу) друкуючої голівки). Також, при відключенні лічильників є значний нюанс. Процедура досить просто проводиться, коли один або кілька картриджів закінчилися, а інші далекі від спустошення. Але якщо хоча б один з картриджів повідомляє, що чорнило в ньому закінчується (при перевірці рівня чорнила, буде відображатися знак оклику) то, відключення буде неможливо. Необхідно кілька разів відключити та включити Ваш друкувальний пристрій, таким чином "закінчивши" чорнило в картриджі зі знаком оклику.

Якщо при установці картриджів не світиться червоний індикатор, й принтер повідомляє що картридж відсутній: або картридж вставлений не до кінця, або неправильно встановлений чіп.

Відключення лічильників чорнила для Canon imagePrograf TM

Цю процедуру необхідно повторити для кожного з картриджів. Після вимкнення рівня чорнила світлові індикатори перестануть горіти.

Будьте обережні при перевстановленні картриджів, щоб продовжити термін роботи клапанів: вставляйте ПЗК тільки з розумним зусиллям.

Відключення чипа Canon TM-200, TM-205, TM-300, TM-305

Найчастіші запитання що до картриджів Canon imagePROGRAF TM-200, TM-205, TM-300, TM-305

Чи працюватимуть картриджі TM-200, TM-205, TM-300, TM-305 без чипів?

Ні, для роботи картриджа необхідний чип, саме завдяки наявності мікросхеми в картриджі плотер визначає чи встановлено картридж. Можна використовувати чип оригінального картриджа, головне сама наявність чипа.

Який сенс купувати картридж, що перезаправляється, якщо можна заправити оригінальний?

Зручність заправки та роботи. ПЗК виконаний з прозорого пластику (видний залишок чорнила), має заправний отвір (зручна заправка).

Рекомендовані товари для плотерів Canon imagePROGRAF TM-200, TM-205, TM-300, TM-305:

🔘 Чорнило DCTec для Canon imagePROGRAF TM-200, TM-205, TM-300, TM-305

Об'єм 500 мл

Об'єм 1000 мл

imagePROGRAF TM-200, imagePROGRAF TM-205, imagePROGRAF TM-300, imagePROGRAF TM-305

Характеристики
Товар
Тип товару Перезаправні картриджі
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Профілювання принтера

Якщо під час друку Ви використовуєте чорнило не оригінального виробництва або фотопапір не зі списку рекомендованих, і помічаєте, що на відбитках з'явився паразитний відтінок (зелений, синій, червоний і т.д.), необхідно профілювати принтер. Для отримання максимального ефекту від Вашого пристрою, рекомендуємо замовити побудову колірного профілю в нашій лабораторії.

Замовити ICC профайл